"Je vskutku zajímavé, jaké krásné věci dokážeme vytvořit, a kolik z nich bylo zničeno kvůli těm špatným..."

Co dál? Poraďte!

29. září 2010 v 20:48 | Annia |  O blogu
Ahojky milí čtenáři. Zdravím vás po delší době a mám na vás jednu prosbu. Chci se už konečně rozhodnout, co s blogem dál, protože ta nejistota je děsná.


Hlavně nevím, na co blog zaměřit. Na TS*? Na zábavu? Na psaní deníčku?

* - kdo neví co je TS, nechte to plavat. ;)

Doteď jsem psala víceméně o všem... Ale fakt nevím, nechce se mi to moc spojovat. A ráda bych také věděla o čem tu nejvíce čtete? Hlasujte v anketce a budu ráda když napíšete i komentík. Sice na psaní nemám už moc času, ale chtěla bych pomoci poodhalit hustou mlhu (z mého pohledu) kolem blogu. Můžete také napsat, jak se vám blog líbí, a co byste případně změnili?

Hlasujte prosím v anketce, co byste rádi zvolili jako další směr mého blogu? Předem říkám, že se tím nemusím řídit, ale budu ráda, když vyjádříte svůj názor. Budu moc ráda.

Předem moc díky všem co napíší. ;-)

Komentáře

1 natalia-in-limine natalia-in-limine | Web | Profil| 3. října 2010 v 8:37

ahojky pekny blog nechces byt sb

2 Denisa Denisa | 3. října 2010 v 15:22

Myslím, že by jsi měla psát o TS...máš s tím skušenosti a ani nevíš, jak některým lidem pomáháš...třeba já jsem se tady dozvěděla spoustu věcí, nebýt tvého blogu, možná bych o ts v čr vůbec nevěděla a nezačala se sebou něco dělat...a určitě i další ts lidi, kteří nic neví a hledají kde začít, si rádi počtou a pomůže jim to! :-) ale pokud to tebe samotnou nebaví, tak tě samozřejmě nemůžu nutit, oni si najdou info někde jindě...je to na tobě ;-)


Komentáře jsou uzavřeny.