"Je vskutku zajímavé, jaké krásné věci dokážeme vytvořit, a kolik z nich bylo zničeno kvůli těm špatným..."

Kontrola

6. července 2011 v 21:32 | Annia |  (tý)Deníček / aktualitky
Už je to více než měsíc, co jsem se na blog vrátila, a tehdy jsem slíbila, že tu měsíc pobudu. Nastal čas odejít? A jak dopadla kontrola v Motole?


Ještě jsem neodešla, ale ten čas brzy nastane. Věnuji vám tento článek a "uživatelskou podporu" v podobě odpovědí na komentáře. Pak se asi zase na nějakou dobu odmlčím - než nastane něco zajímavého a podstatného.

Kontrola v Motole
Abych naplnila téma (nadpis) článku, začnu tím, jaké to bylo na kontrole. Jedním slovem: dlouhé. Tedy, jak se to vezme. Čekání před vyšetřením bylo dlouhé.
Ten den jsem vstávala brzy, jelikož Praha je dost daleko a cesta nějakou chvíli trvá. Krom toho jsem večer nemohla usnout, takže jsem spala jen asi 2-3 hodiny. Když jsem dorazila na oddělení, sestra si mě odškrtla a na můj dotaz, jestli potřebuji regulační poplatek, řekla, že ano, a že si ho můžu jít koupit hned, protože stejně budu čekat. To jsem ale ještě netušila, že tím čekáním myslí více než 2 hodiny!

Když jsem se usadila v čekárně, na pořadníku bylo číslo 18. Já měla 25, takže jsem si řekla, že za chvilku půjdu. Je tam několik vyšetřoven, minimálně 6, tak jsem si říkala, za půl hoďky budu venku. Bohužel jsem se pletla. Z vyšetřoven fungovala tak jedna, později druhá, a to tempem asi tak jeden pacient za půl hodiny. Asi tři čísla to dokonce přeskočilo, i tak jsem čekala přes dvě hodiny. Tak dlouho jsem nikde u doktora nikdy nečekala. Rekord je tak 1,5 hodiny a ten má tuším taky Motol. Mezitím jsem stihla dojíst svačinu a zdřímnout si vsedě. Jelikož byla čekárna poloprázdná, použila jsem později i druhou židli a batoh posloužil jako polštář (jako obvykle :-) ). Ležela jsem sotva minutu a zapípal signál, načež na pořadníku zazářilo číslo 25. (No nenaštvalo by to? :-D)

V ordinaci jsem byla sotva 10 minut. Během toho mě doktor stačil trochu vyzpovídat co se týče mého stavu, prohlédnout operované místo (divné bylo, že pokud nezavadil o onen citlivý výstuopek, necítila jsem téměř nic) a sepsat zprávu. To je typické, čekáte dlouho a hotovi jsou s vámi dost rychle. Tak jsem si pak dala svoje oblíbené automatové kafíčko a bylo dobře :-)

Komentáře

1 Andy Andy | 6. července 2011 v 23:07

Trochu nerozumím kde jsi čekala. Já byla na kontrole u Jarolíma a tam žádné infotabule nejsou. Že by nějaká kontrola na ambulanci v uzlu A1? O_O

2 Lori Lori | 6. července 2011 v 23:10

Taky bych te trochu vyspovidala. :) Jak dlouho ses zotavovala nez si byla "samostatna"?

3 Annia Annia | Web | 7. července 2011 v 20:02

Přesně, v A 1, nejdřív se jde tam a k J. až za dva měsíce, do C -2. Ty jsi nebyla prvně v A 1?

To nejde tak jednoznačně říci... Když jsem odcházela z nemocnice, byla jsem ráda, že jsem došla k autu a doma na WC atd. Týden nato jsem se začínala procházet venku, ale bylo to dost unavující, a týden na to (nyní) už funguji jakž takž normálně, i když jsem pomalá a často unavená, a stále mě to pobolívá... Už abych konečně mohla fungovat naplno. :-)

Nějaké další dotazy?? :-)

4 Andy Andy | 7. července 2011 v 20:33

Ne ne .. já jsem byla až u Jarolíma, na A1 jsem mohla kdybych měla problémy, ale ty jsem sláva bohu neměla. :-)

5 Annia Annia | Web | 7. července 2011 v 22:16

Áaaha! No já mám přímo na závěrečné zprávě napsané 2 kontroly mno... Chtějí mě vidět 2x, třeba se jim líbím... :-D (ne, to je opravdu malá pravděpodobnost, spíš asi chtějí předejít komplikacím...) :-)

6 Gekko Gekko | Web | 13. července 2011 v 19:38

To jsou mi zase v Motole novoty.. 8-O

A nevěš hlavu, to že teď nic necítíš je docela normální, cit se vrací pomalu v průběhu měsíců a let.. ;-)

7 Annia Annia | Web | 14. července 2011 v 16:42

Svět se mění... a Motol s ním. :-)
Dobře, to doufám že se vrátí, díky za info :-D


Komentáře jsou uzavřeny.